Casa Com Piscina Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A Casa Com Piscina Villa Belém legfeljebb 5 vendéget fogad, és olyan családi helyszínektől, mint a Crocodile Safari Zoo, nagyjából 2 km-re található.
A Teatro da Paz hozzávetőlegesen 900 méterre, az Universal do Reino de Deus pedig szomszédságában helyezkedik el a szálláshelytől.
Az 1 hálószobás szálláshely továbbá kilátást kínál a medencére. A Casa Com Piscina Villa fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
A Belém városi nyaraló önellátó felszereltséggel, többek között teljesen felszerelt konyhával, valamint étkezővel és kültéri étkezőhellyel várja a vendégeket. A saját ételek elkészítéséhez hűtő, sütő és üvegáru is biztosított. A Chinna Restaurante, mely kínai ételeket kínál, csak 1 km-re található. A vendégek könnyen elérhetik a Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőteret, amely egy 20 perces autóútra van a villától.
- Repülőterek
- Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repuloter14 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Com Piscina Villa milyen messze van a Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőtértől?
A Casa Com Piscina Villa autóval 20 percre van a Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőtértől. - ❓
A Casa Com Piscina Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Com Piscina Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa Com Piscina Villa befogadóképessége?
A Casa Com Piscina Villa akár 5 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A szálláshely kínál konyhai felszereltséget?
Ez a szálláshely hűtővel, sütővel és üvegáruval felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A Casa Com Piscina Villa élvezetes kilátást kínál?
A Casa Com Piscina Villa medencére néző kilátással várja vendégeit.